Hakkımızda

Misyonumuz ve Vizyonumuz

1999 yılı itibariyle DMS adı altında ilk defa uygulanan KPSS sektöründe tespit ettiğimiz eğitim hizmeti boşluğu nedeniyle 2001 yılından itibaren kurumsal bir yapı olarak faaliyet göstermeye başladık.
2001 – 2006 yılları arasında hiç bir tabela ve marka olmaksızın çalışmalarızı kişisel çabalarımızla yürüttük. Ancak süreç içerisinde yarattığımız başarı bizi kısa sürede yerelde çok güçlü bir oluşum haline getirdi. Oluşumundan beri içinde bulunduğumuz Yediiklim Yayın ve eğitim kurumları grubunun bölgedeki temsilcisi olarak hizmetimizi ilk yıllardaki heyecan ve profesyonel çalışma anlayışıyla devam ettirmekteyiz.
2008 – 2009 dönemi itibariyle 1 eğitim danışmanı, 2 yönetici, 11 eğitimci, 1 rehber, 1 öğrenci işleri sorumlusu, 1 kütüphane ve dökümantasyon sorumlusu ve 2 yardımcı hizmetli olmak üzere 19 personel ile siz değerli öğrencilerimize hizmet sunmaktayız.
Tek referansımız; başarımızın canlı tanığı ve kanıtı olan öğrencilerimizdir.

Misyonumuz

Çağdaş değerleri benimsemek ve eğitim yapılandırmasını bu değerler üzerine kurmak , bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştirmek ve her öğrenciyi birey olarak kabul etmek, ülke refahına katkıda bulunmak üzere, her öğrencinin kişisel yetenek ve gereksinimlerine uygun alanda meslek sahibi olabilmelerini mümkün kılmak.

Vizyonumuz

KPSS hazırlık sürecini bilimsel bir altyapıya oturtan ve profesyonel eğitmen kadrosuyla sektördeki çalışmalara yön veren ve sektörde ortak bir bilinç yaratan , eğitim ve öğretimde toplam kaliteyi benimsemiş, insan merkezli ve hitap ettiği hedef kitleyi son ana kadar destekleyen hizmet anlayışla, sektöründe örnek ve lider kuruluş olmak.